Ansatte

Vibeke Stokka

Vibeke Stokka

Spesialbibliotekar/ Konst. fylkesbiblioteksjef

408 04 390 / vibeke.stokka@t-fk.no

Sommerles
Barn og ungdom
IBBY
Appelsinia
DKS

 

Gro Storhaug Kabbe

Gro Storhaug Kabbe

Konsulent

472 74 095 / gro.kabbe@t-fk.no

Bibliotekuka
Regnskap/økonomi

Karine Tallaksen

Karine Tallaksen

Spesialbibliotekar

408 04 393 / karine.tallaksen@t-fk.no

Arenautvikling
Webløft
Markedsføring
Utvikling av nettsider

Arenautvikling
Webløft
 
Markedsføring

Elise Kiær Salmi

Elise Kiær Salmi

Spesialbibliotekar

913 26 365 / elise.kiar.salmi@t-fk.no

Lesersørvis
Litteraturformidling til voksne
Koordinator for læringsnettverk og nettverksmøter
I programråd for litteraturfestival

Lesersørvis
Litteraturformidling til voksne
Koordinator for læringsnettverk og nettverksmøter

Tove Fjerdingstad

Tove Fjerdingstad

Fylkesbiblioteksjef (er for tiden fraværende)

905 10 928 / tove.fjerdingstad@t-fk.no

Personalansvar
Pressreader

Målfrid Therese Lille

Målfrid Therese Lille

Spesialbibliotekar

992 70 846 / malfrid.lille@t-fk.no

Bibliotektransport (NBT)
Bibliotek i videregående skole
E-bøker

Wieslawa Radziej

Wieslawa Radziej

Spesialbibliotekar

408 04 392 / wieslawa.radziej@t-fk.no

Leser søker bok
Språkkafe

Kontakt oss gjerne!

Logo

Postadresse:
Postboks 2844, 3702 SKIEN
Besøksadresse:
Fylkesbakken 10, 3715 SKIEN
Tlf:
35 91 70 00
l
E-post:
telfy@t-fk.no

 

 

 

 
Translate »